Czy można rozwijać swoją firmę w 60 sekund? Sprawdź!

Dzięki poradnikowi „60 sekund na rozwój Twojej firmy”:

  • będziesz mieś więcej czasu na rozmowę i handlowanie z PŁACĄCYMI klientami!
  • przestaniesz się frustrować tym, że Twoi ludzie źle wykonują polecenia i zadania!
  • wzmocnisz relacje w zespole i wyeliminujesz większość „pożarów”, które musisz gasić w firmie!
  • dowiesz się dlaczego sporej części przedsiębiorców z sektora MSP brakuje gotówki na koncie!

Wystarczy, że wpiszesz w formularzu poniżej swoje imię i adres e-mail.

Autor poradnika

Wielu przedsiębiorców myśli o swojej firmie w kontekście najbardziej palących problemów, które właśnie wystąpiły, zapominając, że firma to organizm złożony z wielu części (obszarów).

Dzisiaj może wydaje Ci się, że w sumie wszystko jest w porządku, a firma pomimo regularnych „pożarów” jakoś działa, a tak naprawdę poświęcając gigantyczną ilość czasu, pijesz zimną kawę i biegasz głodny od klienta do klienta, w międzyczasie gasząc te „pożary”, a na koniec po zapłaceniu podatków, ZUS-ów i wypłat mało co Ci zostaje.

A co gdybyś dokładnie wiedział, jaka jest przyczyna Twoich kłopotów, braku czasu, czy słabo wykonywanych zadań przez Twoich ludzi? Co, jeśli mógłbyś wreszcie spokojnie pomyśleć o swojej firmie jako o swojej własności, a nie miejscu pracy? Co, gdybyś wreszcie mógł odetchnąć i zacząć się cieszyć tym, że rozmawiasz z klientami, którzy kupują i płacą? Piszę o tym, ponieważ sam to przerobiłem w swojej firmie oraz przeanalizowałem kilkadziesiąt innych przedsiębiorstw i w większości wyglądało to podobnie. Te analizy i wytrwała praca pozwoliły mi wyciągnąć dwie firmy z bankructwa, a w wielu podnieść wyniki, w jednej nawet o 30% w ciągu pierwszych 30 dni.

Nazywam się Piotr Pytel. Od 2012 pomagam przedsiębiorcom zwiększyć zyski i odblokować ich czas, a teraz zapraszam Cię do pobrania bezpłatnego poradnika, który w 60 sekund zmieni Twoje spojrzenie na działanie firmy.