535-397-439 biuro@twoieksperci.pl

Dlaczego my?

 

 

Najprościej byłoby napisać: ponieważ jesteśmy zaangażowanymi, profesjonalnymi, pasjonatami swojej pracy! Byłaby w to sama prawda, ale czy na dzisiejszym konkurencyjnym rynku to wystarcza? Czy opisanie siebie jako człowieka naj, naj… przekonuje wystarczająco? Zapewne część osób tak, ale naszym zdaniem i zadaniem nie jest zapewnianie o naszej doskonałości! Chcemy dać coś więcej, coś co pozwoli klientowi poczuć się bezpiecznie i spokojnie w przypadku decyzji o wyborze jednego z naszych ekspertów do poprowadzenia profesjonalnego szkolenia biznesowego.

      Trenerzy i konsultanci zrzeszeni pod naszą marką posiadają nie tylko ogromną wiedzę merytoryczną, ale przede wszystkim bogate doświadczenie praktyczne – w dużej mierze to przedsiębiorcy. Właśnie dlatego Partnerzy (klienci), którzy nam zaufali rekomendują nas z przekonaniem, że wykonamy swoje zadania z właściwą starannością i skutecznością potwierdzoną wynikami ich firm.Właśnie dlatego stawiamy na fakty, niech one przemówią i pokażą kim naprawdę jesteśmy!

Jesteśmy jednostką szkoleniową certyfikowaną według normy ISO 9001: 2015

Nasz zespół

 

 

Piotr Pytel

Piotr Pytel

Prezes Zarządu Twoi Eksperci Sp. z o.o.

Od 1999 roku jestem związany ze sprzedażą, a od 2011 roku prowadzę szkolenia. Podczas tej podróży współpracowałem głównie z firmami z sektora MŚP, co pozwala mi widzieć więcej w obszarze potrzeb, problemów i wyzwań przed jakimi codziennie stają Przedsiębiorcy. Z tego właśnie powodu postanowiłem zebrać zespół Ekspertów pod marką Twoi Eksperci, aby jeszcze skuteczniej wspierać naszych Partnerów biznesowych w ich rozwoju.

Katarzyna Faszczewska

Katarzyna Faszczewska

Dyrektor Zarządzający

Jest osobą ambitną i zorganizowaną. W tym co robi jest zawsze silnie umotywowana, szczególnie w doprowadzaniu powierzonych jej spraw do końca, ponieważ jest osobą wymagającą nie tylko od innych, ale przede wszystkim od siebie. Jej najmocniejszą stroną są, szeroko rozumiane, umiejętności koordynacyjne. Sprawdziła się w kierowaniu małymi zespołami, jak i w prowadzeniu dużych projektów w szeroko rozumianym biznesie. Nabyte wykształcenie dodatkowo kierunkuje ją w tej dziedzinie. Przez wiele lat zajmowała się organizacją i prowadzeniem biura zarządu oraz administracji dużej spółki, gdzie po przejściu wielu szczebli organizacyjnych sięgnęła stanowiska dyrektora.

Michał Paluszek

Michał Paluszek

Trener, Radca Prawny

Radca prawny, wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach. Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego, własną kancelarię prowadzi od 2013 roku. Dobrze czuje się w sprawach związanych z prawem nowych technologii, autorskim, telekomunikacyjnym czy ochrony danych osobowych, z czego także prowadził szkolenia. Do każdego tematu podchodzi indywidualnie i kompleksowo, starając się szukać także nietypowych rozwiązań.

Aniela Czerner

Aniela Czerner

Trener

Otwarta na ludzi, biznes buduje przede wszystkim na relacjach. W biznesie jest już od 30 lat. Od 16 lat jest właścicielką firmy MIKOMAX SMART OFFICE na Śląsku (oddział w Katowicach i Gliwicach). Na co dzień w swoich działaniach łączy biznes, Rodzinę, działania charytatywne i społeczne. „Kobieta Charyzmatyczna” – taki tytuł otrzymała w 2017 roku, znajdując się w szacownym gronie kobiet świata biznesu, nauki i społecznego działania. W latach 2015-2017 była członkiem Toast Masters oraz Klubu Story Teller. Bliskie są jej działania z zakresu szkoleń i warsztatów z wystąpień publicznych. Szkolenia w tym zakresie rozpoczynała w 2015 roku. Posiada umiejętności nawiązywania kontaktów, słuchania innych i ogromną chęć niesienia pomocy.

Marcin Opas

Marcin Opas

Trener

Jest doświadczonym konsultantem i trenerem biznesu, głównie w obszarze zarządzania. Z powodzeniem łączy obowiązki zarządcze z bezpośrednią współpracą z klientami poprzez prowadzenie szkoleń i warsztatów, których uczestnikami było już kilka tysięcy osób w Polsce i zagranicą. Jego specjalnością są szkolenia z zarządzania, w szczególności zarządzania projektami, zasobami ludzkimi oraz budżetowania i podstaw finansów. Od ponad 20 lat pasjonuje się obszarem rozwoju organizacji oraz zasobów ludzkich i może się poszczycić ponad setką z powodzeniem zrealizowanych projektów, których budżety niejednokrotnie przekraczały dziesiątki milionów złotych. Jego umiejętności i osiągnięcia docenione zostały przez tak znaczące instytucje jak Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju, Bank Światowy czy Amerykańską Agencję Rozwoju Międzynarodowego.

Mateusz Mrozowski

Mateusz Mrozowski

Trener

Trener i Mentor z zakresu sprzedaży. Autor bestsellera „Sprzedaż jest Sexy, albo nie ma jej w cale”, Ekspert w 4 rewolucji sprzedaży„Challenger sales”. Jego ambicja, wysiłek i pasja pomogły mu zdobyć mistrzostwo Polski i reprezentować nasz kraj na mistrzostwach w Siatkówce. Teraz walczy o lepszą sprzedaż i wykorzystuje swoje doświadczenie, aby pomóc innym poprawiać swoje wyniki – na szkoleniach (szkolił firmy takie jak: Mercedes, IKEA, Porsche, Bosch i ogrom z sektora MŚP) oraz jako wykładowca na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Jako Asystent, a później Szef Sprzedaży, jego publikacje pojawiły się między innymi w Forbes, Marketer+, Brief, a pracując na etacie uzyskał tytuł sprzedawcy miesiąca 17 razy.

Justyna Warda

Justyna Warda

Trener

Absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu i Zarządzania na wydziale Nauk Ekonomicznych. Z windykacja związana od roku 2002. Doświadczenie zawodowe zdobywała w spółkach sektora B2B. W latach 2004 – 2010 pracowała jako specjalista ds finansów, a od października 2010 pracuje jako Credit Manager i cały obszar którym zarządza to należności oraz windykacja. Posiada bardzo rozległe kompetencje w tym zakresie, kształtuje strategię i odpowiada za politykę zarządzania należnościami oraz wdrożenie projektów rozwojowych zwiększających efektywność i rentowność procesu. Duży nacisk w pracy zawodowej kładzie na budowanie relacji z klientami. Otwartością i konsekwencją uczy jak efektywnie odzyskiwać należności i nie tracić relacji z klientem. Swoim doświadczeniem zawodowym dzieli się w trakcie konferencji branżowych oraz szkoleń.

Opinie naszych klientów

Na 10 klientów korzysta z naszych kolejnych usług

Średnia ocena szkolenia na 10 możliwych punktów

Uczestników na największym evencie

Przeszkolonych osób z wystąpień publicznych

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress