Piotr Pytel – od 2012 pomaga przedsiębiorcom zwiększyć zyski i odblokować ich czas, a teraz zaprasza Cię na bezpłatnie szkolenie by poznać Sekrety Skutecznej Komunikacji Międzyludzkiej.

BEZPŁATNE SZKOLENIE

Jak gadać, żeby się dogadać w zespole?

Czyli
„4 Sekrety Skutecznej Komunikacji Międzyludzkiej”

WEBINAR – 12.11.2020 – 10:00

Przedsiębiorco! Czy zdarzają Ci się trudności z dogadaniem się z pracownikami, wspólnikiem lub udziałowcem?

A może masz problemy ze zrozumieniem kogoś bliskiego w rodzinie? 

A co gdybyś otrzymał „instrukcję obsługi” tych ludzi? 

Co gdybyś potrafił dogadać się z każdym z nich, ale również z każdym innym człowiekiem? 

Brzmi interesująco?

Zapraszam Cię na DARMOWE SZKOLENIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW on-line, podczas którego dowiesz się:

  • Jak rozpoznać sposób komunikacji Twojego rozmówcy i dopasować się do niego w mgnieniu oka? 
  • Jak mówić aby dotrzeć z przekazem do każdej osoby?
  • Jakich argumentów używać, żeby skuteczniej przekonywać do swojego zdania?
  • Jak skutecznie motywować swoich pracowników do realizacji Twoich zadań?

Dzięki temu szkoleniu będziesz potrafił dogadać się z praktycznie każdym człowiekiem!

 

Jeśli nie możesz być ze mną na żywo, bo termin nie jest dla Ciebie odpowiedni nic nie szkodzi! Nagram szkolenie i udostępnię Ci nagranie w kilka dni po wydarzeniu, dlatego zapisz się i do zobaczenia.

Zapisz się!

Jeśli powyższe zdanie wydaje Ci się niewiarygodne, to daj mi kilka minut i wyjaśnię, dlaczego uważam, że znam klucz do świetnej komunikacji z innymi ludźmi. 

Typy temperamentu, nazywane przez niektórych typami osobowości jako pierwszy opisał Hipokrates IV wieki przed naszą erą. Zapewne o nich słyszałeś: choleryk, sangwinik, flegmatyk i melancholik.           

Hipokrates zauważył, że jako ludzie się różnimy. Wielkie to odkrycie pomyślisz?!  Przecież to oczywiste! Każdy człowiek jest inny, ale czy na pewno różnimy się tak bardzo?                                           

Jako ludzie różnimy się cechami fizycznymi, mówimy w różny sposób i w dużej mierze myślimy różnie, ale ciekawostką jest, że mamy bardzo podobne temperamenty i potrzeby z nich wynikające. Pisząc „bardzo podobne” mam na myśli to, że można nas pogrupować (tak jak to zrobił Hipokrates) w 4 kategoriach, w których mamy bardzo podobne sposoby działania, bardzo podobne oczekiwania i co najważniejsze! Bardzo podobny sposób komunikacji! 

Możesz sobie oczywiście pomyśleć: Hipokrates żył prawie 2500 lat temu. Nie było wtedy tak zaawansowanych metod badawczych jak dzisiaj…  

Masz rację😊 Ja też tak myślałem dopóki nie odkryłem, że spostrzeżenie Hipokratesa jest potwierdzone badaniami Prof. John G. Geier na grupie 2500 managerów, a później na tysiącach ludzi, którzy wykonali badanie temperamentu (osobowości) na sobie.

Okazało się, że Hipokrates miał rację. Rzeczywiście ludzi można podzielić na 4 grupy. Każda z tych grup ma inne predyspozycje, sposób zachowań i w inny sposób rozmawia. Każda potrzebuje również innych argumentów, żeby ją przekonać lub zmotywować do działania. 

Od 3 lat używam tego narzędzia w swojej pracy i jestem zachwycony jego skutecznością! Zarówno w stosunku do moich pracowników, jak i klientów oraz rodziny, znajomych i przyjaciół! 

W zespole lepiej się rozumiemy i dogadujemy, osobiście mam lepsze wyniki sprzedaży, a z bliskimi mam dużo lepsze relacje. 

Pewnie zastanawiasz się co dokładnie robię, że w tak znacznym stopniu poprawiłem swoje wyniki? 

W zasadzie nie robię nic nowego, ale robię to inaczej! Według klucza do sposobu bycia i rozumowania moich rozmówców.

 

Co mi daje ten „klucz”?     

  • Wiem jak mówić, żeby ludzie mnie uważnie słuchali.
  • Wiem co jest dla naprawdę ważne dla konkretnego typy temperamentu (osobowości) i czego ode mnie oczekuje.
  • Wiem co powiedzieć konkretnej osobie, żeby ją przekonać lub zmotywować do lepszej pracy.
  • I co najważniejsze! Potrafię rozpoznać jaki temperament ma mój rozmówca! 

 

Jeśli Ty również chcesz poznać Sekrety Skutecznej Komunikacji opartej na badaniach naukowych zapisz się na DARMOWE SZKOLENIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW on-line „Sekrety Skutecznej Komunikacji Międzyludzkiej „.

Pamiętaj! Jeśli nie możesz być ze mną na żywo, bo termin nie jest dla Ciebie odpowiedni nic nie szkodzi! Nagram szkolenie i udostępnię Ci nagranie w kilka dni po wydarzeniu, dlatego zapisz się i do zobaczenia.

Zapisz się!