Darmowe szkolenie wideo dla kadry zarządzającej i przedsiębiorców

Jak kierować firmą bez stresu
i w pełnym komforcie?

Poznaj sprawdzone techniki, dzięki którym uwolnisz się od ciągłego stresu, chaosu i przytłoczenia niekończącymi się zadaniami.

.

Co możesz zyskać po obejrzeniu szkolenia?

Na wszystkich zapisanych na szkolenie czeka możliwość dołączenia do specjalnego wyzwania.

Odkryj sprawdzone techniki, dzięki którym pozbędziesz się stresu i natłoku zadań, a do tego poprawisz relacje z rodziną, współpracownikami (i to bez zaniedbywania jakichkolwiek obowiązków!).

Co mówią o naszych szkoleniach klienci?

Dzięki warsztatom zyskałem zaufanie do pracowników, daję im możliwość podejmowania decyzji. Pracując w zaufanej grupie przedsiębiorców, szukamy rozwiązania aktualnych problemów z osobami, które mają podobne problemy za sobą. Nie ma żadnego udawania, rozmawiamy szczerze i otwarcie przekazując sobie nawzajem informację zwrotną.
Mikołaj Welon
dostawca internetu VOID Optical Systems
Okazuje się, że moi pracownicy równie dobrze są w stanie realizować podstawowe zadania, a ja zyskałem więcej czasu, na bardziej ważne projekty, które mogą zagwarantować rozwój mojej firmy. Zauważyłem, że pracownicy sami zaczynają brać sprawy w swoje ręce, kiedy widzą, że ja nie mam na coś czasu, a to wszystko dzięki zmianie mojego podejścia wynikającej z udziału w szkoleniach.
Piotr
właściciel biura projektowego

Kto prowadzi szkolenie?

Piotr Pytel

Doświadczony trener, dociekliwy coach, wspierający mentor. 

Znany mówca na ogólnopolskich konferencjach, organizowanych m.in. przez PULS Biznesu, Uczelnię ASBIRO, Krajową Izbę Komunikacji Ethernetowej.

Zbudował 7 marek od zera, przeszkolił ponad 6 000 osób i odbył ponad 10 000 spotkań z przedsiębiorcami. 

Pomaga firmom lepiej zarządzać czasem, dzięki czemu ilość zadań spada, a zyski rosną.

Zapisz się na szkolenie i zacznij pracować
bez stresu i w pełnym komforcie