Cześć, nazywam się Piotr Pytel, jestem autorem poradnika 60 sekund na rozwój Twojej firmy i chciałbym Ci bardzo serdecznie podziękować za pobranie tej Checklisty  

Dzięki tej Checkliście, osobiście zaoszczędziłem 10 000 zł w ciągu roku. Inwestycja czasu to było około 1 minuty czyli 60 sekund. Jeżeli dzięki “pracy” w 60 sekund udało mi się zaoszczędzić 10 000zł to myślę, że to jest całkiem przyzwoita stawka.  

Ale poczekaj bo to jeszcze nie wszystko!  

Pamiętam jak dziś, kiedy zaczynałem mój rozwój, kiedy zaczynałem się uczyć, szkolić tak jak Ty teraz. Pobierałem wtedy różne checklisty, różne narzędzia do rozwoju mojego biznesu. Bywały sytuacje, w których miałem jakieś konkretne, precyzyjne pytanie, na które niestety te narzędzia nie dawały mi 100% odpowiedzi. Zastanawiałem się co z tym zrobić? Doszedłem wtedy do wniosku, że potrzebuję rozmowy z drugim człowiekiem, który przeszedł już drogę jaką podążam w biznesie – kupiłem wtedy konsultacje za kilkaset złotych. Przyznam, że była to wtedy dla mnie trudna decyzja, ponieważ nie byłem przyzwyczajony do płacenia setek złotych za godzinę czyjejś pracy. Postanowiłem zaryzykować! Zakupiłem konsultację i co się okazało? Okazało się, że była to jedna z najlepszych decyzji biznesowych w tamtym czasie. W ciągu godziny uzyskałem całkowicie nowe spojrzenie na mój biznes. Spojrzenie, o którym wcześniej nigdy nie pomyślałem. Była to jedna z najlepszych inwestycji 

Ale dlaczego o tym mówię?  

Bo być może po pobraniu tej checklisty nie znajdziesz tam  100% odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania? Być może potrzebujesz głębszej analizy Twojej aktualnej sytuacji? Być może zwyczajnie chcesz porozmawiać z drugim człowiekiem i przeanalizować wspólnie to, z czym się aktualnie mierzysz?   Jeśli powyższe stwierdzenia pasują do Ciebie to chciałbym ci zaproponować  konsultacje ze mną.

Zależy mi na tym żeby wesprzeć Twoją firmę – jest to główny cel mojej działalności. Dlatego chcę Ci dać namiastkę nowych możliwości, namiastkę tego, jak Twój biznes może się zmienić dzięki konsultacji z kimś kto przeszedł już pewną drogę. Pracuję zawodowo od 1999 roku, od 2011 prowadzę swoje biznesy, a od 2014 roku konsultowałem i doradzałem kilkudziesięciu rożnym firmom, w rożnych branżach. Moje doświadczenie biznesowe to 5 branż. Dzięki temu zebrałem ogromne doświadczenie i odpowiedzi na setki jeśli nie tysiące pytań zadanych przez klientów. Jestem przekonany, że w moim doświadczeniu jest odpowiedź na pytanie, które chodzi za Tobą od dłuższego czasu – jeśli będzie inaczej zwrócę Ci cała zainwestowaną kwotę.  

Być może utknąłeś w jakimś miejscu i nie wiesz co dalej? Skorzystaj z pomocy eksperta.  

Kliknij przycisk poniżej i kup konsultację ze mną w cenie regularnej za 500 zł!

Podczas konsultacji zadasz mi pytanie na temat biznesu jakie przychodzi Ci do głowy, a moim zadaniem będzie aby odpowiedzieć Ci na to pytanie jak najprecyzyjniej i pomóc Ci pójść dalej.  

Co ci mogą dać konsultacje ze mną? 

Niektórzy z klientów, którzy zaczęli ze mną konsultować, zwiększyli swoją sprzedaż nawet trzykrotnie, inni natomiast polepszyli relacje w swoim zespole. Teraz ten zespół jest samodzielny i przychodzi z nowymi pomysłami, nowymi ideami do swojego szefa. To są takie dwie podstawowe korzyści, które bardzo często się zdarzają.  

Poniżej możesz przeczytać rekomendacje moich Klientów. 

Podczas godzinnej konsultacji wspólnie z Piotrem opracowaliśmy zupełnie nowe podejście do komunikacji moich pomysłów w organizacji używając do tego różnych form. Proste rozwiązania, oparte na doświadczeniu i praktyce . No i najważniejsze – skuteczne. Joanna Topolska. HR Director 

Skorzystałam zarówno ze szkolenia online, jak i konsultacji z Piotrem i jestem bardzo zadowolona. Podczas konsultacji Piotr był cierpliwy i bardzo wiele spraw okazało się, że nie jest nie do przejścia. Polecam i pozdrawiam. Małgorzata Trznadel – psycholog.  

Polecam konsultacje z Panem Piotrem. Jest osobą sympatyczną i szczerą. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Ukazuje obszary do poprawy. Podczas spotkania uzyskałem informacje od Pana Piotra, które obszary mam poprawić. Jakie lektury przeczytać aby pogłębić ten zakres. Jak wygląda sprzedaż. Jak myśleć proaktywnie i głębiej o drugim wspaniałym człowieku i o jego potrzebach. Gdy będę cierpliwy i szedł krok po kroku osiągnę zamierzony cel. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.  Piotr Nowakowski, programista 

Piotr posiada ogromną wiedzę. Podczas indywidualnej konsultacji Piotr przekazał mi ogrom wiedzy w bardzo prosty i zabawny sposób 🙂 Pełen profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie nie przyćmiły jednak dobrego humoru 🙂 Polecam gorąco współpracę z Piotrem i już nie mogę się doczekać efektów! Marta Czapik – trener Microsfot 365.  

Do zobaczenia. 

Piotr Pytel. 

Nazywam się Piotr Pytel i od 2012 roku pomagam przedsiębiorcom zwiększyć zyski i odblokować ich czas.

Jeżeli uważasz, że Ty i Twoja firma zasługujesz na więcej, i chcesz podnieść wydajność pracy, zwiększyć zyskowność działalności oraz wreszcie mieć więcej czasu dla siebie, to skontaktuj się ze mną jak najszybciej.