BEZPŁATNE SZKOLENIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Nazywam się Piotr Pytel. Na co dzień pomagam przedsiębiorcom poukładać ich firmy i zwiększyć sprzedaż. Zazwyczaj pomagam zwiększyć sprzedaż o 10% w ciągu pierwsze miesiąca. Podczas szkolenia opowiem o projekcie, który wygenerował dla mojego klienta 30 000 zł dodatkowej w 30 dni od wdrożenia moich sugestii.    

"Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie osiedlowym?"

Bezpłatne szkolenie dla właścicieli osiedlowych sklepów mięsnych/spożywczych.

17.12.2020 10:00

Nazywam się Piotr Pytel. Na co dzień pomagam przedsiębiorcom poukładać ich firmy i zwiększyć sprzedaż. Zazwyczaj pomagam zwiększyć sprzedaż o 10% w ciągu pierwsze miesiąca. Podczas szkolenia opowiem o projekcie, który wygenerował dla mojego klienta 30 000 zł dodatkowej w 30 dni od wdrożenia moich sugestii.    

Jeśli należysz do grupy przedsiębiorców, którzy zaczęli swój biznes 10, 15, 20 lat temu i nie uczyłeś się zarządzania  i sprzedaży to prawdopodobnie znasz to uczucie, gdy którejś nocy po kolejnym dłuuugim dniu pracy nie możesz zasnąć i myślisz:

Jak zwiększyć sprzedaż? Jak zachęcić pracowników do większego zaangażowania? Próbowałem już wielu rzeczy, ale nadal nie osiągnąłem moich założeń. Muszę coś z tym zrobić!”
Ta myśl może być szczególnie mocna w obecnym czasie w naszym kraju. 
 

Jeśli choć raz w życiu myślałeś podobnie i chcesz zmienić swoja sytuację to czytaj dalej, bo mam dla Ciebie rozwiązanie tego problemu! 

Zapraszam Cię na bezpłatne szkolenie on-line, podczas którego nauczysz się:

Dzięki temu szkoleniu zdobędziesz praktyczną wiedzę jak poukładać sprzedaż i osiągać maksymalne wyniki! 

Jeśli nie możesz być ze mną na żywo, bo termin nie jest dla Ciebie odpowiedni nic nie szkodzi! Nagram szkolenie i udostępnię Ci nagranie w kilka dni po wydarzeniu, dlatego zapisz się i do zobaczenia. 

Jeśli powyższe zdania wydają Ci się zbyt odważne, to daj mi kilka minut i wyjaśnię, dlaczego uważam, że znam klucz do uporządkowania Twojej firmy.

Wielkie korporacje używają kilku trików, którymi wygrywają z małymi firmami.  

Stosują je tak skutecznie, że wymiatają z rynku małe sklepy osiedlowe.  

Mniejsze firmy albo nie znają tych trików albo uważają, że ich nie potrzebują 

Pytanie które chcę Ci teraz zadać brzmi: mała firma różni się od korporacji, ale czy na pewno różni się tak bardzo, że nie może używać tych samych metod działania? 

Gdy trzy lata temu dla jednego ze Śląskich przedsiębiorców przeprowadziłem krótki projekt szkoleniowy i po niecałym miesiącu w jego dwóch osiedlowych sklepach obroty wzrosły z 300 000 zł na 330 000 zł miesięcznie był zdumiony i nie mógł w to uwierzyć.  

To, co mu zaproponowałem, pochodziło prosto z korporacji! Było to kilka prostych kroków, które całkowicie zmieniły jego patrzenie na sprzedaż.  

Co ciekawe, prowadzi biznes od 30 lat i nigdy na to nie wpadł

Jeśli Ty również chcesz poznać te kilka kroków zapraszam Cię na bezpłatne szkolenie dla właścicieli sklepów podczas którego dowiesz się: 

Podczas bezpłatnego szkolenia odpowiem na powyższe pytania. 

Gwarantuję również, że:

Dzięki tym metodom firmy moich klientów wypracowują lepsze zyski.  

Jeśli Ty również chcesz wykorzystać metody korporacji do sukcesu swojej firmy zapisz się na DARMOWE SZKOLENIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW
on-line
Jak zwiększyć sprzedaż w osiedlowym sklepie?”  

Pamiętaj! Jeśli nie możesz być ze mną na żywo, bo termin nie jest dla Ciebie odpowiedni nic nie szkodzi! Nagram szkolenie i udostępnię Ci nagranie w kilka dni po wydarzeniu, dlatego zapisz się i do zobaczenia. 

WYPEŁNIJ FORMULARZ PONIŻEJ